městečko Komiža

městečko komiža

Komiza_hotel-Bisevo
Komiza_privat

KOMIŽA - malé rybářské městečko v zálivu na jihozápadě ostrova se pyšní bohatou středomořskou vegetací.

Zde na břehu, v borovém háji, nalezneme hotel BIŠEVO. Nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a klimatizací. V areálu hotelu je restaurace s terasou, aperitiv bar, TV místnost, kulečník, prodejna upomínkových předmětů.

Pro vás, kteří dáváte přednost bydlení mimo klasický hotel, jsme připravili bezpočet možností ubytování v soukromí. Můžete si vybrat mezi pobytem v obnovených domech v romantických uličkách starého města Komiže a Visu nebo v nově postavených penzionech, případně v moderně zařízených jednotlivých bytech domů místních obyvatel. Každý dům, apartmán i pokoj, jsou pro vás pečlivě vybrány a svým zařízením a pohodlím splňují představy o kvalitním ubytování. Všechny nabízené kapacity jsou blízko pláží, moře, ale i obchodů a pověstných kavárniček, konob a restaurací.

Na blízkém ostrůvku Biševo nalezneme světoznámou Modru Špilju – Modrou jeskyni.

Chcete-li prožít dovolenou opravdu romanticky, máme pro vás připraveno ubytování v apartmánech a bytech ležících v blízkosti nádherných zátok mimo turistická centra. Ceny tohoto ubytování nejsou uvedeny. Jednotlivé byty pro Vás vyžádáme individuálně.

Jako lahůdku pro „pravé Robinsony“ jsme schopni zajistit pobyty i na ostrůvku Biševo, v zátoce Porat s neskutečnou písečnou pláží a nezapomenutelnou rybářskou hospodou, kde alespoň po dobu dovolené zapomenete, že existuje život plný shonu, starostí a civilizačních vymožeností. Při ubytování na ostrůvku Biševo je nutné počítat vyššími náklady na převoz z Komiže do zátoky Porat.. Bližší informace v cestovní kanceláři.

Jakmile jednou navštívíte Vis,vaše návraty budou častější a častější……

 

Cena obsahuje: 7x ubytování, 7x polopenzi ( snídaně - bufet, večeře – výběr ze dvou jídel, dezert, salátový bufet ), výměnu prádla a ručníků 2x týdně, pobytový poplatek, služby delegáta ve vybraných termínech, místní pojištění, pojištění CK proti úpadku. Dětská postýlka : 4,- EUR /den ( platí se na místě )

 

    Jméno a příjmení (vyžadováno)

    Váš e-mail (vyžadováno)


    Předmět

    Vaše zpráva

    Please prove you are human by selecting the tree.