Ostrov Vis

OSTROV VIS

ostrov Vis, městečko Vis

Středodalmatský ostrov,ležící nejdále od chorvatského pobřeží směrem k Itálii. Na ploše cca 90 čtverečních km žije více jak 4000 obyvatel. Do r. 1990 byl pro zahraniční návštěvníky zcela uzavřen. „ Díky “ této skutečnosti, můžeme s klidným svědomím mluvit o turistickém ráji v ekologicky čisté lokalitě. Se svým nenarušeným životním prostředím je naprosto ideální pro poklidnou rodinnou dovolenou i s malými dětmi. O ostrově s velmi bohatou historií se můžeme dočíst již ve spisech starých řeckých cestovatelů.

Ubytování nabízíme v městečkách Vis a Komiža.

Na blízkém ostrůvku Biševo nalezneme světoznámou Modru Špilju – Modrou jeskyni.

Chcete-li prožít dovolenou opravdu romanticky, máme pro vás připraveno ubytování v apartmánech a bytech ležících v blízkosti nádherných zátok mimo turistická centra. Ceny tohoto ubytování nejsou uvedeny. Jednotlivé byty pro Vás vyžádáme individuálně.

Jako lahůdku pro „pravé Robinsony“ jsme schopni zajistit pobyty i na ostrůvku Biševo, v zátoce Porat s neskutečnou písečnou pláží a nezapomenutelnou rybářskou hospodou, kde alespoň po dobu dovolené zapomenete, že existuje život plný shonu, starostí a civilizačních vymožeností. Při ubytování na ostrůvku Biševo je nutné počítat vyššími náklady na převoz z Komiže do zátoky Porat.. Bližší informace v MH travel

 

Jakmile jednou navštívíte Vis,vaše návraty budou častější a častější……