O nás

MH-travel_logo

Děkujeme, že Jste zavítali na naše stránky. Jsme malá cestovní agentura, která nechce být subjektem cestovního ruchu, nabízející nepřeberné množství pobytů a zájezdů.

Za dobu naší existence, od r. 1993, se snažíme Vám, našim klientům a později i přátelům, nabídnout něco neobvyklého, ale o to zajímavějšího. Orientujeme se převážně na oblast Jadranu, ale nevyhýbáme se i jiným lokalitám. Zde využíváme naších dlouholetých zkušeností z této oblasti. Snad si můžeme dovolit, s jistou dávkou skromnosti, konstatovat, že zde máme obchodní a osobní kontakty již téměř 40 let.

Naše „cestovní filosofie“ vychází z rozhodnutí, že se nechceme dělit o velké turistické objekty s mnoha cestovními kancelářemi a nabízíme proto pobyty v méně známých místech, která Vás uchvátí svou panenskou, turisticky zatím nezničenou, krásou a hlavně klidem a pohodou. Ať si vyberete pobyt na ostrově Vis, Lastovu nebo na poloostrově Pelješac, nikdy neprohloupíte a určitě prožijete nezapomenutelnou dovolenou. K zahození není ani pobyt v Petrovcu na Moru v Černé Hoře.

Nevyhýbáme se ale ani spolupráci s ostatními cestovními kancelářemi a společně organizujeme velice, v posledních letech populární, pobyty pro seniory v rámci Programu 55+ nebo dobrodružné pobyty ve vzdálených destinacích, např. v Mongolsku a dalších zemích.

Naší další specialitou je organizace návštěv světových kongresů a seminářů pro skupinky i jednotlivce z lékařské společnosti.

V zimním období zajišťujeme lyžařské pobyty ve stále více populárním italském středisku Livigno.

Naší „ předností“ je vždy individuální přístup ke každému zájemci o dovolenou organizovanou naší společností.

Kontakt:

MH Travel – cestovní agentura

MH s.r.o., Ctiradova 4, 140 00 Praha 4 IČ: 28391896, DIČ: CZ28391896

Tel.: + 420 603 442 792 E-mail: info@mhtravel.cz

Pracovní doba kanceláře: dle telefonické dohody